перевести

Шукаєте Онлайн Курси?

Замовте безкоштовну інформацію про курси, реєстрацію та оплату навчання

Choobchik

Ділимось практичними знаннями БЕЗ КОРДОНІВ

Будь ви студент без досвіду або професійний робітник, який бажає покращити свої знання, Choobchik - це платформа онлайн класів, де кожен може повчитися у відмінних вчителів з усього світу, курси яких були перекладені командою Choobchik ".

Навчайтеся Degree За Вашим Ритмом

1. Зареєструйтесь

Реєструйтесь на Choobchik, щоб мати можливість переглядати і проходити курси, які працюють для вашого графіка.

2. Підтвердіть адресу електронної пошти

Після реєстрації довірений лист буде відправлено на Вашу електронну адресу електронної пошти. Натисніть на посилання, щоб підтвердити адресу електронної пошти.

3. Починайте навчання

After registration you are free to browse and take courses available on Choobchik.

  • testimonial avatar

    “Я зустріла так багато чудових і успішних викладачів з усього світу і головний недолік, який стоїть між учнем і вчителем в ці дні часто не є відсутністю комп'ютерів або Інтернету, а є мовний бар'єр Наша мета полягає в тому, щоб зруйнувати цей бар'єр, і щоб вчителі і тренери надавали найкращу інформацію , яка буде доступна кожному студенту в східній Європі”.

    Олена Оуенс

Для Вчителів

Чи є в вас успішні онлайн курси і хотіли б ви розгорнутись до східно - європейського ринку? Хочете, щоб ваші курси були запропоновані для студентів в Україні , Польщі , Росії та інших країнах?

CЗв’яжіться з нашою командою за допомогою instructor@choobchik.com

instructor

Навчаємось з Глобальними Можливостями

//

Інформатичні Технології

Якщо ви хочете дізнатися, як побудувати свій сайт або ознайомитися з основами інформаційних систем, ми будемо пропонувати курси, які відповідають вашим потребам. Перший курс буде запропонований 15 березня 2016 року.

//

Маркетинг

Важливість маркетингу важко переоцінити в світі , де сотні подібних продуктів і послуг конкурують між собою щодня . Існує також велика кількість дешевих а іноді і безкоштовних інструментів, які допоможуть вашему бізнесу зростати. Якщо ви хочете дізнатися, як побудувати свій сайт або ознайомитися з основами інформаційних систем, ми будемо пропонувати курси, які відповідають вашим потребам.

//

ХОБІ

Ця категорія курсів пропонує класи малювання, письма, в’язання, фізичні тренування. Освойте нові навики з нашими тренерами.

//

Проект Менеджмент

Управління проектами є популярною професією на Заході, і це не спроста . Кожен бізнес складається з проектів; кожен проект потребує організатора. Ви можете бути або менеджером технічних проектів, які, як правило, поділені на короткі строки, або бути традиційним менеджером проекту.

© 2016 Choobchik LLC. All rights reserved.

топ